Ineco

Projektowanie Konsultowanie Integrowanie

O firmie

INECO jest dynamicznie rozwijającą się firmą, której największym potencjałem są ludzie. Staramy się aby profesjonalizm i pasja były wartościami płynącym z każdej wykonanej przez nas pracy.

  • Projekt Domu

Skupiamy inżynierów i specjalistów, którzy przy wsparciu doświadczonych konsultantów rozwiązują skomplikowane problemy techniczne, zapewniając pełne spełnienie oczekiwań klientów przy umiarkowanych nakładach. Udaje się to dzięki stałemu monitorowaniu najnowocześniejszych rozwiązań projektowych i technologicznych, które optymalnie adaptowane i profesjonalnie wdrażane, zapewniają realizację celów biznesowych naszych klientów.

INECO działa w trzech obszarach:

  • kompleksowego projektowania instalacji niskoprądowych, teletechnicznych, elektrycznych, elektroenergetycznych i automatyk i budynkowej;
  • profesjonalnego konsultingu i nadzoru obejmującego wszelkie instalacje  bezpieczeństwa, zasilania, podtrzymania, sterowania i monitorowania spotykane w nowoczesnych obiektach (usługi w tym obszarze adresujemy przede wszystkim do inwestorów i architektów szukających wysokospecjalistycznej wiedzy dla zapewnienia najbardziej efektywnych rozwiązań);
  • wdrożeń instalacji i systemów przy zapewnieniu wsparcia programistycznego i wizualizacyjnego dla realizowanych projektów.

 


Projekt bloku

Więcej na ten temat w zakładce oferta.

 


 

Każdego dnia, kiedy pracujesz, robisz zakupy czy odpoczywasz - cieszysz się bezpieczeństwem i komfortem, które zapewniają Ci projektowane przez nas instalacje.