Ineco

Projektowanie Konsultowanie Integrowanie

Oferta

Projektowanie

INECO to firma zajmująca się kompleksowym projektowaniem instalacji niskoprądowych, elektrycznych i automatyki budynkowej. Spełniamy oczekiwania naszych klientów wynikające zarówno z rygorystycznego przestrzegania norm i przepisów prawnych, jak i ścisłej współpracy z odpowiednimi urzędami i rzeczoznawcami.

Oferujemy specjalistyczne usługi z zakresu systemów automatyki oraz instalacji bezpieczeństwa zarówno dla nowych jak i remontowanych obiektów takich jak: centra handlowe, szpitale, hotele, biura, hale przemysłowe i magazynowe czy też obiekty sportowe. Szeroki zakres oferowanych usług został podzielony na wyspecjalizowane działy inżynieryjne, zajmujące się odpowiednimi rozwiązaniami technologicznymi.

Projektujemy instalacje zapewniające bezpieczeństwo w zakresie ochrony pożarowej, ochrony mienia i informacji. Świadczymy również usługi w opracowywaniu projektów automatyki budynkowej odpowiedzialnej za zarządzanie urządzeniami wentylacji i klimatyzacji, utrzymaniem wysokiej sprawności energetycznej budynku oraz zapewnieniem szeroko pojętego komfortu.

Pragnąc zapewnić kompleksową ofertę, projektujemy także instalacje elektryczne i energetyczne. Zintegrowanie ich z instalacjami automatyki budynku pozwala stworzyć najbardziej optymalne rozwiązania technologiczne i użytkowe.

 

Konsulting

INECO świadczy profesjonalne usługi konsultingowe w zakresie instalacji niskoprądowych, teletechnicznych, elektroenergetycznych i automatyki budynkowej. Doradztwo to kierujemy przede wszystkim dla inwestorów i architektów poszukujących najbardziej optymalnych rozwiązań dla projektowanych inwestycji. Oferujemy nadzór inwestorski nad wykonywanymi instalacjami wraz z weryfikacją projektów przekazywanych do realizacji.

Oferujemy możliwość przygotowywania dla naszych klientów dokumentacji przetargowych oraz przeprowadzania samych przetargów i konkursów ofert. Dodatkowo realizujemy usługi menadżerskie związane z zarządzaniem kosztami.

Zapewniamy przeglądy zainstalowanego osprzętu oraz testy funkcjonalne. Nasi eksperci to osoby z uprawnieniami budowlanymi, licznymi certyfikatami specjalistycznych potwierdzającymi stale podnoszone kwalifikacje. Bogate doświadczenie zdobyte w licznych, profesjonalnie zrealizowanych projektach, znajduje odzwierciedlenie w szerokim zbiorze referencji.

 

Wdrożenia

W ramach oferowanych usług wykonujemy prace programistyczne, niezbędne dla prawidłowego uruchomienia systemów i instalacji. Posiadamy doświadczenie w realizowaniu wdrożeń i uruchomień  systemów dostępnych  na rynku Polskim. Zapewniamy pełne przygotowanie systemów do eksploatacji w oparciu o dostępną dokumentację projektową i techniczną. Integrujemy wprowadzane rozwiązania z już istniejącym środowiskiem technologicznym. Dla zagwarantowania poprawności i pełnej sprawności działania systemów i instalacji, każdorazowo przeprowadzamy testy. Tam, gdzie to możliwe realizujemy różne scenariusze działania poszczególnych wdrażanych rozwiązań oraz współpracy miedzy nimi. Pozwala to w pełni rozwinąć możliwości technologiczne oraz daje znakomitą okazję do zaprezentowania funkcjonowania układów współpracujących urządzeń. Dzięki realizacji scenariuszy, jakie mogą wystąpić podczas realnej pracy, w sposób najlepszy z możliwych szkolimy personel odpowiedzialny za użytkowanie i administrowanie systemami i instalacjami. Oferujemy także wykonanie wizualizacji na dostępnych platformach integrujących wraz z przedstawieniem grafik wektorowych.